BKR INTERNATIONAL

BKR International Dünya genelinde 70 ülkede, 300’den fazla ofiste faaliyet gösteren 145' den fazla Muhasebe, Denetim ve İş Yönetimi Danışmanı şirketin oluşturduğu bir topluluktur. Uluslararası Muhasebe Bülteni’ ne (International Accounting Bulletin) göre Dünyada kendi kategorisinde 6 sırada yer almaktadır.

BKR International 1989 yılında ABD' de kurulu ulusal bir Yeminli Mali Müşavir Grubu ile genelde Avrupa' da faaliyet gösteren Muhasebe firmalarının oluşturduğu DHR International Şirketinin birleşmesiyle oluşmuştur. BKR adı üç kurucu ortağının baş harflerinden gelmektedir.

BKR Şirketleri müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve hizmet kalitesini geliştirmek için kaynaklarını birleştirirler, rekabeti artırmak için bilgiyi paylaşırlar. BKR üyeleri faaliyet gösterdikleri her alanda kendilerine sunulan uzmanlık bilgilerini paylaşan büyük bir takımın bir parçasıdırlar. BKR International hakkındaki detaylı bilgi http://www.bkr.com web adresinden edinilebilir.

Dünya Çapında Danışmalar Ağı

BKR International Dünyaya yayılmış bağımsız muhasebe, vergi ve iş yönetimi danışmanları topluluğudur. BKR üyeleri her alanda teknik hizmet verebilecek kadar büyük, yatırımcılara kişisel hizmet ve bağımsız ve tarafsız danışmanlık sunabilecek kadar uzmandırlar. Üyeler, iyi eğitilmiş, yetenekli ve işine odaklanmış profesyonellerle, teknolojiye sürekli yatırım yaparak, standartları ve kuralları ısrarla uygulayarak yatırımcılara ve işletmelere sürekli yaratıcı, çözüme yönelik hizmet sağlarlar.

BKR International üyeleri yerel etkinliklerine ve uluslar arası deneyimlerine göre seçilirler. Her zaman ekonomik faaliyetlerin içerisinde önde yer almaktan gurur duyarlar.

BKR International ve üyeleri, ulusal ve uluslararası alanda;

Vergi Planlaması, Denetim ve Muhasebe İşlemleri, İş Planlaması, Piyasa Araştırmaları, Stratejik Planlama, Çevre Raporlamaları, Yerel İş İmkanları Araştırmaları, Birleşme ve Satın Alma konularında danışmanlık hizmetleri verirler.

 

HABERLER